Informatie Cultuur aan de Maas 2012

Voor informatie, kraamhuur en speelschema Culturele Dag 2012 "Cultuur aan de Maas" (CadM) klik op de blauwe Button links op deze frontpagina.

 

Normal 0 21 false false false NL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standaardtabel; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Arial","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Arial; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Arial; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}

Optreedschema Cultuur aan de Maas 2012

 

De Maaskade valt buiten het Festivalterrein

De Kunst / Boekenkramen worden geplaatst in de Grotestraat / Maasstraat

Let op: podia ten opzichte van kramen (verzoek kraamhouders)

Op de Maaskade is een Carbootsale

12.00 uur Start Cultuur aan de Maas (boeken / kunstmarkt)

13.00 uur Start Voorstellingen

12.30 uur Opening met Carillonspel van Marcel Siebers

 

 

Vaste Punten / Podia / Tijden

BUITENPODIA / OPTREEDPLAATSEN

· Parkeerplaats Paters Oblaten

· Tuin Paters Oblaten

· Schouwburgplein / groot podium + geluid

· 2e Podium Schouwburgplein / klein podium + geluid

· Hoek Korte Molenstraat / tent + stroompunt

· Onder de Luifel bij entree Maasburg

· Tuigleerpleintje

· Heemtuin / Beeldentuin / tent + stroompunt

· Kerkplein / schelppodium / stroom + geluid

· Maasstraat bij / achter de Dorpspomp

 

Protestantse Kerk

- 13.00 uur Genneps Vocaal Ensemble

- 14.00 uur Vivace Vianen

- 15.00 uur Het Akkoordje

- 16.00 uur Koor Stichting Maluku

Tuin Paters Oblaten

- Tuin: Theatergroep Pleunie Hoving / ‘Gestrand in Bohemia’

(kleedruimtes in het gebouw)

Voorstelling om 14.30 en 16.00 uur

- Turkse Bazaar op het pleintje

Klooster Paters Oblaten

- Tijdelijke expositie BKC

De Heeren van Kuijc

- Tijdelijke expositie 125 jaar Fratershuis / Schouwburg

Schouwburgplein (presentatie en leiding in handen 2 personen)

Hoofdpodium

- 13.00 – 14.00 uur Kunstencentrum Meander

- 14.00 – 14.30 uur Dansschool Verhoeven

- 14.30 – 15.00 uur Stichting Maluku

- 15.00 – 16.00 uur Zelfkanthennekes / 4e Bronzen Merlet / FM

- 16.00 – 16.30 uur Dansschool Verhoeven

- 16.30 – 17.00 uur de Nijverdalse Boerendansers

Tweede podium (tijden worden nog vastgesteld)

- Parodie M. Jackson

- Turkse Jeugd

- Buikdanseres Jannie van Laarschot

- Breakdance Ruben Verhoeven

- Indonesische dansgroep Safina

- Kunstencentrum Meander

Presentatie VVV / Toerisme / BiblioPlus / Molukse Catering – Sias Fanoembi

Schelppodium Kerkplein / Pastorie

- 13.00 uur Fanfare H. Agatha, Sint Agatha

- 13.45 uur Accordeonorkest Toets en Bas

- 14.30 uur Seniorenorkest Cuijk

- 15.15 uur Harmonie Irene Beers

- 16.00 uur Fanfare Juliana Haps

Hoek Korenbeurs (tent met stroom)

- 13.15 – 14.30 uur Joyim Oploo

- 14.30 – 15.30 uur Zanggroep Juvia Vianen

- 15.30 – 16.00 uur Kunstencentrum Meander

- 16.00 – 16.30 uur Noisy Voices

Ingang Winkelcentrum Maasburg / Hema

- T’ Jazzezz (dixielandband)

- Kunstencentrum Meander

- de Nijverdalse Boerendansers

Einde Grotestraat voor Zebrapad

- Presentatie Dasjemenou

- Tijdelijke expositie Mooiland Maasland / Dwars Deur Cuijk

Pleintje Tuigleerstraat

- Arnica Natuurvoeding Cuijk

- Afwisselend Muzikaal Verteltheater Frans en Henk

- Toneelgroep Kinderspel Someren

- 14.30 uur Zanggroep Creation Cuijk

Foto Archiefdienst

- Eigen expositie – Cuijkse Canon

Het Pakhuis / Heemtuin / (tent met stroom)

- Eigen expositie en eigen uitleg

- Optreden van de twee gitaristen Solidago

- 14.30 – 15.15 uur Noisy Voices

Beeldentuin

- Eigen expositie

- Foto wedstrijd

- Optreden De Ghesellen van Sint Maerten

- Optreden Toneelgroep Toverij / Rijkevoort

Museum Ceuclum

- Eigen expositie / De Middeleeuwen

Sint Martinuskerk

- Severijn Orgel / Carillon / Koren / Cuijkse Gilden

- Eigen programma met diverse optredens en uitvoeringen

- 14.30 – 15.15 uur Genneps Vocaal Ensemble

- 16.00 – 17.00 uur Leon van den Brand (Severijn Orgel)

Dorpspomp (overkapping en stroom)

- Historische Fietsen / Toon Bouwmans

- Onder afdak Wit/Gele Kruisgebouw

- 14.30 – 15.45 uur Cheers Gennep

- 16.00 – 16.30 uur Zanggroep Creation Cuijk

Mobiele Optredens

Rondtrekkend gezelschap: de Boerendansers Nijverdal

Begeleiding gasten door scouting

Informatiecentrum: ’t Fort / Grotestraat